Stay Connected:

info@alellagreentech.com

Весняне BBQ (22 травня) New Layer
Приєднуйтесь до нас у Can Picard в Алеллі, щоб відзначити весну 2022 року, зібрати кошти для допомоги Україні, та насолоджуватися смачною їжею та чудовою компанією, поки наші діти будуть розважатися на веселих заходах та у освітніх міні-майстернях!
Налаштовуйтесь на цю подію як на літній ярмарок. Місцеві жителі продемонструють свої навички – від стрижки овець до виготовлення меду, від кидання бумерангу чи фрісбі до збирання кубика Рубіка!
Діти власноруч готуватимуть піцу у дров’яній печі, а дорослі спробують вина від кількох місцевих виноробників.
На вас чекає багато цікавого, смачного та веселого!

Розваги та заняття

Приготування піци
Дитячий футбол
Гра з розбризкувачем
Збір меду
Стрижка овець
Знайомство з роботом-фермером
Фрізбі-гольф
Змагання з запуску авіамоделей
Аквапоніка
Інтернет речей у садівництві
Заїзди на 12V-тракторах
Декорування біорозкладних ваз

КОЛИ

22 травня (з 12 до 18+ годин)

ДЕ

Cami Baix de Tiana 18, Алелла. Навпроти Sistres Tennis. Їдьте ґрунтовою дорогою між #2 та #4. Google-мапа за посиланням.

ВАРТІСТЬ

Це благодійна акція. Усі виручені кошти підуть на допомогу українським родинам. Витрати пожертвує Alella Green Tech Foundation. У нас буде просте посилання для оплати, або ви можете скористатися готівкою. Ми просимо вас зробити невелику пожертву після прибуття, а потім, як і на будь-якому літньому ярмарку, ви оплачуєте заходи, майстер-класи тощо.

З СОБОЮ

Будь ласка, візьміть із собою напої, салат чи десерт для якомога більшої кількості людей. Буде доступно багато місцевого вина – у нас буде найкращий вибір на продаж з виноробень Алелла!

ЇЖА

Ми приготуємо піцу (діти можуть приєднатися до майстер-класу «приготуй сам») та веганські бургери. Ми також зможемо приготувати на професійному аргентинському барбекю будь-яке м’ясо, яке хтось принесе з собою (беріть з собою все, що забажаєте готувати, якщо не плануєте їсти піцу/бургери). Але зазначимо, що бургери – дивовижні: на смак вони схожі на м’ясо, але більш корисні!

КОНЦЕПЦІЯ

Батьки п’ють, їдять і насолоджуються відпочинком, а діти відвідують заняття в міні-майстернях та розважаються на ігровому полі з натуральною травою. Ми продемонструємо місцеві навички, продукцію та тварин! Для дитячих занять батьки мають купувати жетони, усі виручені кошти з продажу яких підуть на допомогу українським родинам.

РОЗВАГИ ТА ЗАНЯТТЯ

Ми підготували насичену програму, одже буде з чого вибирати!
Дитячий футбол, фрізбі та багато активностей на натуральному трав’яному полі. Відвідайте овець, навчіться шукати скарби, робити мед, розгадувати кубик Рубіка тощо. Ознайомтеся з нашими садовими ділянками наших дітей, з демо-версією сонячної станції та роботом-фермером. На ваших дітей чекає багато цікавих заходів.

БАЖАЄТЕ ДОЛУЧИТИСЬ У ЯКОСТІ ВОЛОНТЕРА?

Проведіть власний 15-хвилинний майстер-класс чи демонстрацію або допоможіть із запланованими активностями ! Продемонструйте свої навички або компанію. Ви можете стати волонтером, заповнивши форму за посиланням нижче.
Перегляньте наш веб-сайт AlellaGreenTech.com, щоб детальніше ознайомитись із нашою спільнотою та центром досліджень і розробок у сфері “зелених” технологій.
Це буде весела подія для всієї родини, якою ми відзначимо весну!
Давайте допоможемо Україні разом!